Uff!!! A jednak szkoda…

Uff!!! Na szczęście cali i zdrowi, mimo 13. w piątek, uczniowie klasy IE wrócili z obozu narciarskiego. A jednak szkoda, oczywiście, że tak. Opuszczanie tak wspaniałego i przyjaznego miejsca jak Gawęckówka u „Jasia i Małgosi”, prowadzonego przez cudownych gospodarzy-patrz nazwa, jest zawsze smutne. Ale zgodnie z tradycją troszkę chronologii…

DSC00970 (2)

Jak zwykle… po pysznym śniadanku udaliśmy się na stok, by po raz ostatni cieszyć się z szusowania. Każdy zademonstrował swoje nowe umiejętności i to, co udało mu się poprawić. Około godziny 14, po, jak zwykle, pysznym obiadku udaliśmy się w drogę powrotną do domu. Był to niezapomniany tydzień pełen wrażeń i pracy, poznawania siebie i integracji klasy. Co do opiekunów ….. chcemy pochwalić klasę za możliwość „spokojnego” spędzenia tego tygodnia.

mgr Roman Rupik i mgr Paweł Kopaczewski