Szukali wymarzonej szkoły

W ostatni dzień marca w naszym Liceum odbyły się XIII Powiatowe Targi Edukacyjno-Wydawniczo-Informacjne.  Gościliśmy przedstawicieli wszystkich powiatowych szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowych, którzy w salach  lekcyjnych przygotowali atrakcyjne stoiska wystawiennicze. Piękna pogoda, ale przede wszystkim ciekawe propozycje szkół przyciągnęły tłumy gimnazjalistów z całego powiatu wadowickiego. Dzięki różnorodności oferty edukacyjnej każdy z odwiedzających mógł znaleźć szkołę i klasę, której profil szczególnie go interesował. Mamy również nadzieję, że wszystkim tym, którzy na targi przybyli jeszcze niezdecydowani,  dzisiejsza wizyta w naszym Liceum pomoże podjąć tę ważną decyzję o wyborze szkoły ponadgimnazjalnej.

DSC05266

Zapraszamy do obejrzenia GALERII z dzisiejszych targów.

 

zdjęcia Wiktoria Łabędzka