Szóste miejsce w kraju!

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Kaliszu okazała się zbyt trudnym przeciwnikiem dla naszych siatkarzy. Po wcześniejszej porażce w fazie grupowej licealiści z Andrychowa spotkali się z tymi siatkarzami po raz drugi w walce o piąte miejsce turnieju. Niestety, przegrali ten mecz 0:2 i zakończyli XVI Licealiadę w Piłce Siatkowej Chłopców na VI miejscu. To jednak ogromny sukces młodej kadry, której skład w połowie stanowią uczniowie klas pierwszych!

Gratulujemy siatkarzom: Jakubowi Bochenkowi, Kacprowi Pstrowskiemu, Filipowi Kopaczewskiemu, Tymoteuszowi Ścidze, Dawidowi Sokołowskiemu, Adrianowi Miarce, Bartkowi Smolcowi, Dawidowi Wykrętowi, Maćkowi Kuładze, Aleksandrowi Rupikowi, Bartkowi Rusinkowi, Jakubowi Gużyńskiemu i Michałowi Małysiakowi oraz ich trenerom: Panu mgr. Pawłowi Kopaczewskiemu i Panu mgr. Romanowi Rupikowi! Jesteśmy z Was bardzo dumni!

IMAG0341