Sukces lekkoatletek w finale wojewódzkim!

W finale Małopolskiej Licealiady Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych sztafeta dziewcząt pod opieką mgr Anny Guzdek zajęła VI miejsce, pokonując 30 reprezentacji powiatów z całego województwa małopolskiego!

aCCF20151008

W dniu 07.10.2015r. w Nowym Targu odbyły się Finały Małopolskiej Licealiady Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych na dystansie 10 x 1000m (kategoria dziewcząt) oraz 10 x 1500m (kategoria chłopców).

Nasze uczennice znowu pokazały najwyższą klasę.

A oto nasza pierwsza liga: Krawczyk Aleksandra IIb, Kuźma Ilona IIb, Krupnik Dominika IIb, Sałek Julia IIa, Potempa Karolina IIf, Głownia Zuzanna IIIb, Pieczarka Barbara Ib, Kolber Małgorzata Ib, Piekarczyk Paulina Ie, Bieniek Martyna Ie, Pytel Martyna IIb, Leśniak Zuzanna IId.

W sztafecie męskiej (opiekun mgr Paweł Kopaczewski) naszą szkołę i powiat reprezentowali: Walczak Filip IIIa, Teda Piotr IIIa, Susfał Dariusz IIIa, Pikoń Adam IIIa, Zaremba Mateusz IIIa, Chmura Jacek Ie, Cieluch Przemysław Ie, Gondko Karol Ie, Kowaliczek Bartłomiej Ia, Kizner Piotr I cf.

GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW I ICH OPIEKUNÓW!

(AG)