Smak walki

W środę 2 listopada  br. klasa IE z panem mgr. Pawłem Kopaczewskim wybrała się do Bielska-Białej  na warsztaty sportowo-obronne w C.T.S. Qźnia. Zajęcia zostały  przeprowadzone przez dwoje doskonałych instruktorów: Łukasza Bielacha i Lenę Bielach.

20161102_100939

Łukasz Bielach ma za sobą już ponad 12-letni staż Krav Maga (stopień Expert 1). Uczestniczył w specjalistycznych szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa osobistego, walki wręcz, ochrony V.I.P.

Lena Bielach może pochwalić się ponad 8-letni stażem Krav Maga (stopień G3). Trenowała pod okiem najlepszych specjalistów z całego świata.

Po krótkim teoretycznym wprowadzeniu uczniowie przez ponad 2 godziny uczyli się podstawowych technik używanych w trakcie walki, sposobów uwalniania się z duszenia oraz wzmacniali swoją kondycje podczas treningu wytrzymałościowo-siłowego. Pomimo zmęczenia po zajęciach na ich twarzach widać było zadowolenie.

Warto dodać, że warsztaty zostały przeprowadzone nieodpłatnie, za co serdecznie dziękujemy!!!

(PK)