Siatkarze na podium!

Na hali OSiR w Kętach 9 marca 2016r. odbył się Finał Rejonowej Licealiady Młodzieży w Piłce Siatkowej Chłopców w którym drużyna z LO w składzie: Jakub Gużyński, Adrian Miarka, Kacper Pstrowski, Kamil Kurdziel, Bartek Rusinek, Bartek Smolec, Jakub Bochenek, Wojtek Piekarski, Michał Małysiak, Szymon Pajor, Bartek Sasak zajęła II miejsce.

a_4

W zawodach udział wzięli mistrzowie powiatów:

wadowickiego – Liceum Ogólnokształcące w Andrychowie,

olkuskiego – Zespół Szkół Nr 4 w Olkuszu,

chrzanowskiego – Zespół Szkół w Libiążu,

oświęcimskiego – Powiatowy Zespół Nr 10 SME w Kętach.

W  meczach półfinałowych zespół LO w Andrychowie pokonał  ZS w Libiążu 2:0, a PZ Nr 10 Kęty pokonał ZS Nr 4 z Olkusza 2:0. Trzecie miejsce zajął ZS z Libiąża który 2:0 wygrał ze swoimi rówieśnikami z Olkusza.

W meczu, którego stawką było pierwsze miejsce w Rejonowej Licealiadzie i awans do Finału Wojewódzkiego drużyna naszego LO przegrała z  drużyną „Kopernika” 2:0

Kolejność końcowa:

I miejsce – S.O.S. PZ Nr 10 SME Kęty – awans na zawody wojewódzkie

II miejsce – LO Andrychów

III miejsce – ZS Libiąż

IV miejsce – ZS Nr 4 Olkusz

a_7

(PK)