REKRUTACJA 2021/22

DRODZY ÓSMOKLASIŚCI!!!

Przed Wami wybór szkoły ponadpodstawowej. Wielu z Was już od kilku tygodni zastanawia się poważnie, gdzie kontynuować naukę i która szkoła da Wam najlepszą możliwość do rozwoju swoich pasji, zainteresowań, gdzie zostaniecie dobrze przygotowani do matury, studiów i dorosłego życia. Uważnie wsłuchując się w płynące z różnych stron (od Was, Waszych Nauczycieli i Rodziców) głosy, biorąc pod uwagę większą w tym roku o 134 osoby liczbę absolwentów szkół podstawowych (w porównaniu z rokiem ubiegłym), po rozmowach ze Starostwem Powiatowym w Wadowicach zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę edukacyjną.

Przedstawiamy Wam profile, do których w maju rozpoczniemy rekrutację. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszej strony internetowej i Facebooka, gdzie ukazywać się będą informacje o Szkole i te dotyczące rekrutacji.

Mamy nadzieję, że profile, które Wam proponujemy, spotkają się z Waszym zainteresowaniem.

DOŁĄCZCIE DO NAS!!!

PROFILE I PRZEDMIOTY ROZSZERZONE W ROKU SZKOLNYM 2021/22