Narciarze i łyżwiarki z IIe

Po ubiegłorocznym, niezwykle udanym, obozie narciarskim w Krynicy-Zdroju, klasa IIe postanowiła w tym roku utrwalić umiejętności w jeździe na nartach (i nie tylko na deskach) w pobliskim Ski Centrum Czarny Groń w Rzykach. Na podbój stoków Łamanej Skały oraz znajdującego się na terenie kompleksu lodowiska licealiści wraz z opiekunami (a byli nimi Pan mgr Marcin Musiał i Pan mgr Paweł Kopaczewski) wyruszyli dnia 21 lutego br.

łyżwy

Choć warunki pogodowe nie do końca im sprzyjały, nie popsuły świetnej zabawy. Nie zabrakło śmiechu, towarzyszącego zjazdom i wywrotkom (które zdarzają się przecież i najlepszym narciarzom i łyżwiarzom). Klasa podzieliła się na dwie grupy: jedna obrała sobie za cel jazdę na łyżwach, a druga szusowanie po stoku. Wszyscy wrócili w jednym kawałku i z uśmiechami na twarzach. Na zakończenie wycieczki licealiści zebrali się w karczmie, żeby odpocząć i zjeść. Potem wrócili autobusem do szkoły.

Jak widać, uczniowie klasy sportowo – turystycznej nawet w zimą nie odrywają się od sportu.

IIe