Najlepsze siatkarki w powiecie!

W piątek 23.03.2018r. w CKZiU nr 1 w Wadowicach odbyły się finały powiatowe Małopolskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Nasze siatkarki, które przed dwoma tygodniami wygrały zawody gminne, także na szczeblu powiatowym okazały się  bezkonkurencyjne. Po fantastycznym występie, pokonując w meczu finałowym drużynę z CKZiU w Wadowicach(2:0),  zdobyły Mistrzostwo Powiatu. Tym samym licealistki awansowały do finału rejonowego, który odbędzie się 27.03.2018r. w Oświęcimiu.

Skład zwycięskiego zespołu: Korczak Magdalena (kapitan) IIIe, Smolec Magdalena IIIe, Nowak Aleksandra IIb, Pilarczyk Kinga IIe, Bodzek Klaudia Ib, Bogacz Patrycja Ib, Powroźnik Kinga Ie, Talaga Alicja Ih, Ogiegło Martyna IIe, Nizińska Karolina Ib, Leśniak Oliwia Ib.

Trenerem drużyny jest pani mgr Anna Guzdek.

Gratulujemy!!!

20180323_124231