Najlepsi w badmintonie !!!

We czwartek 3 listopada  br. odbyły się drużynowe zawody w badmintonie na szczeblu powiatowym. Naszą szkołę reprezentowali: Jan Banat i Tymoteusz Ściga (klasa IE) oraz Mateusz Sobala (klasa IB). We wszystkich czterech rozegranych podczas turnieju meczach nasi licealiści okazali się bezkonkurencyjni. Wygrali ze szkołami z Kalwarii, Radoczy i Wadowic. Pierwsze miejsce w powiecie zapewniło im awans do finału wojewódzkiego.

20161103_142125

Zawody rozpoczęły się od dwóch łatwo wygranych  (3:0) meczów z Zespołem Szkół i Placówek Oświatowych oraz z Zespołem Szkół im. KEN z Kalwarii Zebrzydowskiej. Następnie, z takim samym wynikiem, nasi chłopcy, po kolejnej dobrej grze, pokonali uczniów ze szkoły w Radoczy.

W finale trafili na trudniejszego przeciwnika. Zmierzyli się bowiem z zawodnikami z Liceum Ogólnokształcącego z Wadowic, których zwyciężyli w bardzo wyrównanym spotkaniu 3:2, gwarantując sobie awans do finału wojewódzkiego.

Opiekunem drużyny jest pan mgr Paweł Kopaczewski.

Gratulujemy!!!

(PK)