„Minęła Studniówka z wielkim hukiem…”

Studniówka to jedno z najważniejszych wydarzeń przed egzaminem dojrzałości. Tegoroczny bal maturalny klas trzecich odbył się w sobotę 4 lutego br. w Hotelu Badura w Wadowicach.

gr_lo_003 (1)

Po powitaniu przybyłych gości, studniówkę rozpoczęliśmy uroczystym polonezem (choreografia pan mgr Andrzej Skowron). Po ciepłych słowach Dyrekcji, rodziców oraz koleżanek i kolegów oficjalnie zaczęliśmy zabawę. Ważnym punktem naszej uroczystości był walczyk z gronem pedagogicznym. Oprawą muzyczną naszego balu zajął się zespół „ The Remix Band”, dzięki któremu bawiliśmy się do białego rana. Całość dopełniła fotorelacja w wykonaniu Łukasza Sztuki oraz nagranie wideo Video Gp.  Studniówka była niezapomnianym wydarzeniem, które z pewnością dodało nam sił do zmierzenia się z maturą.

Ola Kopaczewska