Małopolska Chmura Edukacyjna – wyjazd weekendowy

W dniach 4-6 grudnia odbył kolejny wyjazd uczniów naszego LO do Krakowa w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej.

chmura_2015_4

Pierwszy dzień  był czasem na zakwaterowanie oraz odpoczynek po podróży.

W kolejnym dniach nasi uczniowie wzięli udział w wykładach m.in. z chemii, odżywiania i społeczeństwa obywatelskiego. Po wykładach odbyło się zwiedzanie Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Dzięki przewodnikowi uczestnicy programu mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat lotnictwa oraz obejrzeć różne modele samolotów.

Ostatniego dnia tj. 6 grudnia odbyły się kolejne wykłady, po których każdy uczeń musiał napisać test z wiedzy zdobytej na wykładach. Nagrodą za najlepszy wynik w każdej dziedzinie był tablet, co było idealnym
prezentem na mikołajki.

Zwycięzcami z naszego liceum zostali: Aleksandra Kopaczewska oraz Nikodem Chmielewski, którzy pokonali uczniów z jednego z renomowanych liceów w Małopolsce.