LOcafe – miejsce wytchnienia i natchnienia

We wtorek 15 marca dla wszystkich Licealistów  otwarte zostały drzwi szczególnego miejsca – klubu uczniowskiego.

LOcafe0004

Wdzięczną nazwę LOcafe wymyślił Jakub Kasperek z klasy IIc  i to ją uczniowie wybrali na drodze konkursu.

LOcafe to miejsce, gdzie każdy będzie mógł przyjść, żeby poczytać, porozmyślać, porozmawiać, wypić kawę czy herbatę, skorzystać z Internetu albo po prostu pobyć z sobą samym czy (jak kto woli) z innymi.

LOcafe to ładne wnętrze, ale naprawdę piękne zrobiło się dopiero po otwarciu, kiedy niemal natychmiast zapełniło się młodymi ludźmi.

Kto tam był i poczuł ten klimat, tę świeżą energię, będzie chciał codziennie wracać…

Panie Joanna Kawczak i Agnieszka Bok (główne realizatorki przedsięwzięcia)  wraz z Samorządem Uczniowskim serdecznie dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w stworzenie LOcafe – dyrekcji, nauczycielom, innym pracownikom szkoły, uczniom, a w szczególności Radzie Rodziców za sfinansowanie pomysłu.