Idą jak burza

Szkolna drużyna dziewcząt w tenisie stołowym, czyli: Paulina Piekarczyk(IIIe), Aleksandra Nowak (IIb) i Patrycja Gąsiorek (IIb), po niedawnej wygranej w zawodach powiatowych, odniosła kolejny sukces. W poniedziałek 19 marca br. w Nowym Targu odbył się półfinał wojewódzki Małopolskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Drużynowym. Najlepsze zespoły z 11 powiatów Małopolski Zachodniej walczyły o miejsca w finale wojewódzkim zawodów. Stojący na bardzo wysokim poziomie turniej po raz kolejny pokazał klasę i duże umiejętności naszych zawodniczek. Paulina, Ola i Patrycja zajęły II miejsce i zapewniły sobie awans do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 28 marca br. Ogromne gratulacje!

Opiekunem tenisistek jest pani mgr Wanda Tomiczek-Jamróz.

IMG_6338.