Dzielni narciarze z 1E

Kolejny dzień naszego obozu narciarskiego w Krynicy-Zdroju rozpoczęliśmy śniadaniem o godzinie 9.00. Po nim zostaliśmy podzieleni na dwie grupy: zaawansowaną i średnio zaawansowaną. Pierwsza udała się na Tylicz pod troskliwym okiem Pana Romana Rupika, natomiast druga grupa pod opieką Pana Pawła Kopaczewskiego pojechała na stok Słotwina. Tym razem pogoda nas nie rozpieszczała. Śnieg oraz silny wiatr dawały się we znaki, ale nawet to nie odstraszyło dzielnych narciarzy z 1E.

received_2202767409948276

Po intensywnych czterech godzinach jazdy na nartach udaliśmy się na obiad do ośrodka, aby nieco odpocząć i nabrać sił przed kolejnym wyzwaniem, jakim był wyjazd na basen lub siłownię w Krynicy-Zdroju. Większość osób wybrała siłownię i zajęcia z Tomaszem Kowalem (mistrzem Europy strongman). Fanów basenu również nie brakowało. Grupa pływacka trenowała w wodzie i regenerowała się w saunie. Bardzo zmęczeni wróciliśmy do naszej ”Gawęckówki”, gdzie czekało na nas ognisko, kiełbaski i ciepła herbata. Późnym wieczorem każdy miał czas dla siebie, lecz spora grupa osób wybrała codzienne rozgrywki w tenisa stołowego oraz remika. Zintegrowani, zadowoleni, ale i bardzo zmęczeni udaliśmy się do łóżek w oczekiwaniu na, niestety, ostatni już wspaniały dzień naszego obozu.

Patrycja, Paulina, Angelika, Janek, Karol, Jakub