DZIĘKUJEMY !!!

Koniec roku to czas podsumowań. I czas ponownego wyrażania wdzięczności – tym wszystkim, którzy pomogli nam  finansowo oraz wspierając swoją pracą, talentem. Dzięki tej pomocy w widoczny sposób zmienił się wystrój zarówno naszej Szkoły, jak i jej najbliższego otoczenia. Udało się także zrealizować kilka wartościowych projektów pokazujących talenty naszych uczniów. Remonty parkingu, parkietów na korytarzach, holu szkolnego, malowanie 5 sal lekcyjnych, pokoju nauczycielskiego i sekretariatu, nowy i używany sprzęt do nauki zdalnej, przesuwna ściana rozdzielająca sale 11 i 12, nowe regały do biblioteki, szafy na sprzęt nagłaśniający, wygodne sofy na korytarze, sofa i fotele do gabinetu pedagoga, wspaniały mural z Królową Elżbietą w sali 18, ławeczki przed Szkołą, rolety w 3 salach lekcyjnych, ekrany projekcyjne w salach, nowe nasadzenia wg zaprojektowanego specjalnie dla nas projektu, stoły do ping ponga, nagrania teledysków chóru szkolnego oraz spektaklu „Orfeusz”, film promujący nasze Liceum oraz logo 75-lecia, nowe zawieszki do kluczy z logo Liceum, stroje dla szkolnego teatru … – to wszystko mogliśmy  zrobić w 2020 r. dzięki pomocy wielu osób. Ich nazwiska wyryły się nie tylko w naszej pamięci i sercach. Postanowiliśmy wszystkich naszych darczyńców uhonorować pamiątkowymi tabliczkami na naszej „Ścianie Wdzięczności” w holu wejściowym do Szkoły. To aktualnie najbardziej reprezentacyjne miejsce w naszym Liceum.

Dziękujemy:

Rada Rodziców I LO, Zarząd Powiatu Wadowickiego, Krzysztof Pawiński, MASPEX, COMARCH, Bartosz Demczuk, Mirosław Sordyl,  P.P.U.H. NOWOSTYL, Profil Design Pisarek Bielecki, Maciej Nadajczyk (Kawiarnia Dzień Dobry), Ewelina Bednarz (BEN Group), Anna Kierczak, Jacek Pawlak (LOBOGraf), Aleksander Karkoszka (Łobzowska Studio), Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, Towarzystwo Miłośników Andrychowa, Emerytowani Pracownicy Liceum, Magdalena Radwan, Danuta Nowakowska, MANOLO Filmy,  Kazimierz Paluch, Aleksandra i Piotr Kubiccy, Szymon Krzywicki Podłogi z Pasją, Grzegorz Bizoń Elewacje, Wnętrza.

Wszystkich Absolwentów, Rodziców i Sympatyków naszego Liceum, którzy chcieliby pomóc w rozwoju naszej Szkoły, zachęcamy do wpłat na konto:

Koło Przyjaciół Liceum przy Towarzystwie Miłośników Andrychowa

 85 8110 0000 2001 0000 0680 0003 

KRS 0000069770

Darowiznę wpłaconą na to konto można odliczyć od podatku. A przy okazji zapewnić sobie nie tylko dozgonną wdzięczność obdarowanych, ale i odrobinę nieśmiertelności :)

ścianka 1