Chcieć to móc

Pierwszym krokiem do każdej zmiany (świata, otoczenia, siebie) jest pragnienie tejże przemiany. Za nim najczęściej pojawia się pomysł. Jeżeli zapaleniec pociągnie za sobą innych, projekt łatwiej zrealizować. Takimi prawdziwymi entuzjastkami, pragnącymi w czasie wolnym od nauki wyciągnąć swoich szkolnych kolegów z domów, sprzed ekranów komputerów i smartfonów, okazały się uczennice klasy IIb: Karolina Piotrowska, Katarzyna Chmiel i Martyna Fatyga, które w ferie – 22 lutego br.- zorganizowały Maraton Zumby. Pomimo mroźnego wieczoru niewielka, ale za to bardzo sympatyczna, pełna energii i zapału grupa odpowiedziała na to prawdziwe wyzwanie. Uczestnicy świetnie się bawili, próbując swoich sił w tańcu latynoamerykańskim z elementami fitness. Mimo zmęczenia po intensywnym wysiłku wszyscy „maratończycy” wyszli z zajęć z uśmiechami na twarzy.  Wymyślając Maraton Zumby, a także świetnie przygotowując go pod względem organizacyjnym, Karolina, Kasia i Martyna dołączyły do tych wszystkich uczniów, którzy swoim zaangażowaniem w różne projekty realizowane w naszym Liceum potwierdzają, że hasło: „Szkołę tworzą ludzie”, to nie tylko ładnie brzmiący slogan reklamowy. Gratulujemy pomysłu! Czekamy na więcej takich inicjatyw!

Opiekę nad uczestnikami tego maratonu pełniła- biorąc w nim również czynny udział – pani mgr Anna Guzdek.

28407893_1564024703710869_1978476909_o