Targi Edukacyjne innym okiem

W piątek 31.03.2017, po powitaniu zebranych gości przez Dyrektora Szkoły Pawła Mrzygłoda, XIII Powiatowe Targi Edukacyjno-Wydawniczo-Informacyjne uroczyście otworzył Starosta Powiatu Wadowickiego Bartosz Kaliński, podkreślając w swoim krótkim przemówieniu wysoki poziom edukacji w szkołach ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Po nim głos zabrali Wójt Gminy Wieprz Małgorzata Chrapek, Dyrektor MCDN Jolanta Adamczyk oraz Dyrektor GZO Andrzej Szafrański. Miło nam było usłyszeć, że każdy z trójki przemawiających przyznał się do bycia absolwentem naszego Liceum. W części oficjalnej wszyscy zebrani na sali gimnastycznej mogli poznać krótko i niezwykle atrakcyjnie zaprezentowaną ( przez Wicedyrektor Annę Lulek oraz uczniów z klasy IIIf) historię naszej szkoły, w której przez te ponad 70 lat ” nic się  nie zmieniło, a jednak zmieniło się wszystko”. W części artystycznej przed gośćmi wystąpili: Izabela Snażyk, tancerki Martyna Ogiegło i Gabriela Nosal, chór szkolny DYSONANS oraz szkolny teatr „C’est la vie”. Potem zaproszeni przedstawiciele władz samorządowych oraz dyrektorzy szkół  w towarzystwie Dyrekcji naszego Liceum zwiedzali targi.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ

skl5