Zwyciężyły turniej bez straty seta!!!

8.11.2018 r.  w Wadowicach odbył się coroczny Turniej Trójek Siatkarskich Dziewcząt o Puchar Dyrektora 1 Liceum Ogólnokształcącego im. M. Wadowity. Do zawodów zgłosiło się 7 reprezentacji ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu wadowickiego. Nasze Liceum reprezentowała drużyna w składzie: Aleksandra Nowak (kl. 3b), Klaudia Bodzek (kl.2b), Zuzanna Bizoń (kl.1e) i Wiktoria Masiuk (kl.1e). Po losowaniu trafiliśmy do grupy B z drużynami z następujących szkół: KEN Kalwaria, 1 LO Wadowice  i  CKZiU nr 1 Wadowice. Nasza trójka, a właściwie czwórka (w czasie meczu można było wykonać dowolną liczbę zmian), pokonała bez większych problemów wszystkich przeciwników po 2:0 i awansowała do półfinału turnieju. Po kolejnym bardzo dobrym meczu licealistki zwyciężyły drużynę z ZSiPO Kalwaria także 2:0 a w finale, ponownie bez straty seta, nasze dziewczyny pokonały gospodynie turnieju, czyli zespół 1 LO Wadowice. Zajmując I miejsce, uczennice zdobyły główną nagrodę, czyli Puchar Dyrektora 1 LO w Wadowicach. Opiekunem naszej reprezentacji był pan mgr Roman Rupik.