Wywiadówki

Serdecznie zapraszamy Rodziców uczniów klas pierwszych na zebranie z Wychowawcami klas w budynku Szkoły we wtorek 8 września br. o godz. 17.00.

Klasa 1ab wychowawca Pani mgr Sylwia Ochman sala 28

Klasa 1c wychowawca Pani mgr Magdalena Stupka sala 32

Klasa 1e wychowawca Pan mgr Paweł Kopaczewski sala nr 16

Klasa 1f wychowawca Pani mgr Jolanta Kocemba sala nr 18

Klasa 1h wychowawca Pani mgr Iwona Boba sala nr 24

Prosimy Rodziców o wchodzenie na teren szkoły w maseczkach lub przyłbicach oraz dezynfekcję rąk przed wejściem do sali. Prosimy również o zabranie własnych długopisów do podpisania dokumentów. W czasie zebrania będzie można również dokonać wpłaty na Radę Rodziców.

Rodziców uczniów klas drugich zapraszamy na spotkania z Wychowawcami online -które odbędą się również we wtorek 8 września br. o godz.17.30 za pomocą aplikacji Meet – pod linkiem wysłanym przez Wychowawców.

Dla Rodziców uczniów klas trzecich spotkanie z Wychowawcami planujemy na wtorek 22 września.