Wybory do Samorządu Uczniowskiego

5 października br. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego naszego LO. Po trwającej kilkanaście dni kampanii wyborczej, podczas której kilku kandydatów próbowało przekonać licealny elektorat do głosowania na siebie, w końcu wyłoniono nowy Samorząd Uczniowski. Trzeba jednak przyznać, że walka do końca była bardzo wyrównana.

samorzad_2016_02

Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Weronika Kiszczak. W skład SU weszli także: Katarzyna Strojny, Jakub Gużyński, Jakub Pietras oraz Przemysław Cieluch. Serdecznie gratulujemy nowemu Samorządowi. Liczymy, że swoimi ciekawymi pomysłami szybko pozyska sympatię całej społeczności licealnej.
Dziękujemy także Samorządowi kończącemu swoją roczną kadencję. Na pewno zapisał się on w historii naszej szkoły, organizując chociażby Akcję Czytania na Placu Mickiewicza czy też radosne Święto Wiosny. Dziękujemy Aleksandrze Kopaczewskiej – charyzmatycznej przewodniczącej, jej niezastąpionym kolegom z SU: Jakubowi Kasperkowi, Patrycji Bizoń, Dominikowi Ryczkowskiemu, Nikodemowi Chmielewskiemu a także chłopakom obsługującym szkolny sprzęt: Damianowi Moskwikowi i Michałowi Pabisiowi.

Opiekunami Samorządu są pani mgr Joanna Kawczak i pani dr Katarzyna Przebinda-Niemczyk.