Na czas zdobywają szczyty

Zawodnicy SPEED ROCK WADOWICE (w tym nasz uczeń Jakub Widlarz z Ie) oraz ich trener otrzymali na początku listopada stypendia sportowe od Burmistrza Wadowic.

15151089_1112644485457428_305515546_n

Nazwiska Tomasza Sordyla i Mateusza Zaremby można odnaleźć na tablicach ze zdjęciami absolwentów naszego Liceum. Obaj zapisali się w historii naszej szkoły, angażując się aktywnie w jej życie, odnosząc sukcesy naukowe oraz sportowe. Obaj również trenują w klubie SPEED ROCK WADOWICE pod okiem Łukasza Świrka wspinaczkę na czas i reprezentują nasz rejon w zawodach ogólnopolskich oraz turniejach zagranicznych. Swoją pasją wspinaczkową oraz sympatią do naszej szkoły zarażają również młodszych kolegów. Od września br. do klasy Ie uczęszcza Jakub Widlarz (na zdj.drugi z lewej), który ma na swoim koncie m.in. X miejsce w Pucharze Europy Juniorów (wrześniowe zawody w Austrii) a także I miejsce w kategorii juniorów w Pucharze Polski, który odbył się na początku października br. w Toruniu.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!