Witamy w gronie licealistów

Podczas uroczystej inauguracji roku szkolnego 2020/21 pani Dyrektor Katarzyna Przebinda-Niemczyk szczególnie serdecznie powitała 126 uczniów klas pierwszych, którzy swoją przygodę z nauką w szkole średniej zaczynają w naszym Liceum. Gratulując pierwszoklasistom wyboru Szkoły, życzyła wszystkim nowym uczniom, by cztery lata nauki z fantastycznymi rówieśnikami i wyjątkową kadrą pedagogiczną nie tylko pomogły im doszlifować ich talenty, ale przede wszystkim odnaleźć siebie, zrozumieć, co tak naprawdę w ich życiu się liczy i w jaki sposób mogą, ubogacając swoją wiedzą  i zdolnościami świat, znaleźć sens swojego życia. Uczniowie złożyli ślubowanie, poznali swoich wychowawców oraz nauczycieli i pracowników Szkoły.

rozpoczecieLO3

rozpoczecieLO2