Turniej przedsiębiorczości

13 kwietnia 2015r. w VII LO im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie odbył się finał III edycji Małopolskiego Turnieju Przedsiębiorczości. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Agnieszka Janeczko (Id) i Ewa Dybał (Id) zajęła VIII miejsce w województwie. Dziewczyny przygotowały kampanię społeczną pt. „Jesteś Piękna”. Problem dotyczył samoakceptacji wśród młodych ludzi.

20150416_094735a

Małopolski Turniej Przedsiębiorczości w roku szkolnym 2014/2015  miał swoją III edycję. Turniej organizowany jest przez Wyższą Szkołę Zarządzania / Polish Open University we współpracy z VII LO w Krakowie im. Zofii Nałkowskiej.  Tematem tegorocznego konkursu było opracowanie kampanii społecznej pt: „Możesz zmienić świat na lepszy”. Głównym zadaniem projektu jest promowanie wśród młodzieży idei przedsiębiorczości, inicjatyw w działaniu, kreatywności a także aktywnej postawy w życiu. Turniej rozbudza zainteresowanie młodzieży procesami zarządzania, rozwija wiedzę z zakresu zagadnień marketingowych.

Opiekę nad zespołem sprawowała mgr Krystyna Wesołowska.

(KW)