Sukcesy narciarzy i siatkarzy

W dniu 02-03-2016 odbyły się zawody powiatowe o Puchar Starosty Wadowic w narciarstwie alpejskim, będące kwalifikacją do zawodów na szczeblu wojewódzkim. Naszą szkołę pod opieką mgr Pawła Kopaczewskiego reprezentowali: Aleksandra Zaręba, Adam Pikoń, Patryk Walczak, Bartosz Kudłacik oraz Miłosz Chachuła.

a_20160302_133719-1

Trasa – z uwagi na warunki atmosferyczne – była bardzo trudna co nie przeszkodziło Oli i Adamowi wywalczyć awans do zawodów wojewódzkich zajmując odpowiednio III i II miejsce w swoich kategoriach. Gratulujemy!!!

Siatkarze w akcji

Dnia 03-03-2016 w Zespole Szkół nr 1 w Andrychowie odbyły się rozgrywki w piłce siatkowej na szczeblu gminnym. Nasz zespół trenowany przez mgr Pawła Kopaczewskiego po bardzo wyrównanej  walce pokonał drużynę z technikum 2:1. Drugi mecz z reprezentacją Zespołu Szkół nr 2 nasi siatkarze wygrali pewnie 2:0 dzięki czemu wygrali zawody awansując do dalszego etapu z pierwszego miejsca.

Tydzień wcześniej drużyna siatkarek prowadzona przez mgr Annę Guzdek w swoim turnieju również zapewniła sobie awans z pierwszego miejsca. Gratulujemy i trzymamy kciuki w dalszych turniejach.

(PK)