Smaczna nagroda

Integracja klasy, możliwość zaprezentowania swoich talentów wokalnych i instrumentalnych, prezentacja niezwykłej kreatywności (wybór utworu, stroje, choreografia, aranżacja), podziw i sława ( oklaski kolegów i nauczycieli, polubienia w Internecie, pozytywne komentarze itp.)- to główne zalety uczestnictwa w szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek. Jest jednak jeszcze jeden powód, dla którego warto było się postarać, aby zostać zwycięzcą tego przeglądu. Powód może dość prozaiczny, ale, nie ukrywajmy, smaczny. Od dwóch lat, od kiedy to głównym organizatorem Konkursu Kolęd został  ks.Maciej Kornecki, nagrodą dla zwycięskiej klasy jest pizza. W ubiegłym roku ufundował ją organizator. W tegorocznej edycji, oprócz szkolnego katechety,  sponsorem pizzy była Restauracja „BRACIA”.  We wtorek 5 lutego br. klasa IIIe odebrała (patrz: zjadła ze smakiem) swoją nagrodę. Warto wspomnieć, że dla maturzystów z klasy sportowo-turystycznej była to już druga z rzędu wspólna pizza- nagroda za zajęcie I miejsca w szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek.

IIIe jeszcze raz gratulujemy zwycięstwa, a sponsorom, zwłaszcza właścicielom Restauracji „BRACIA” serdecznie dziękujemy za smaczną nagrodę!!!

Resized_20190205_133334_4887

A poniżej wspomnienie zwycięskiego występu.