Siatkarze znów najlepsi!

Dnia 07-03-2016 w Hali Sportowej w Andrychowie odbyły się rozgrywki w piłce siatkowej na szczeblu powiatowym. Rozgrywki zakończone sukcesem!

Drużyna z LO zdobyła I miejsce i awansowała do zawodów rejonowych. Gratulacje!

Skład zwycięskiej drużyny: Jakub Gużyński, Adrian Miarka, Kacper Pstrowski, Kamil Kurdziel, Bartek Rusinek, Bartek Smolec, Jakub Bochenek, Wojtek Piekarski, Michał Małysiak, Szymon Pajor, Bartek Sasak.

a_20160307_144943

W turnieju oprócz naszej szkoły brały udział drużyny z Zespołu Szkół nr 2 w Andrychowie, Zespołu Szkół nr 3 w Wadowicach oraz z Liceum Ogólnokształcącego w Wadowicach. Nasz zespół prowadzony przez mgr Pawła Kopaczewskiego po bardzo wyrównanej  walce pokonał drużynę z LO w Wadowicach 2:1, następnie drużynę Zespołu Szkół nr 2 również 2:1. Ostatni mecz z ZS nr 3 w Wadowicach nasi siatkarze wygrali pewnie 2:0 dzięki czemu wygrali zawody awansując do zawodów rejonowych z pierwszego miejsca. Gratulacje!!

(PK)