Rozpoczęcie roku szkolnego

Drodzy Licealiści!!! Po trwającym od 12 marca okresie zdalnego nauczania i po po dwóch miesiącach wakacyjnego wypoczynku wracamy do nauki stacjonarnej w budynku naszej Szkoły.

31 sierpnia o godz. 8.00 w kościele św. Macieja w Andrychowie odbędzie się Msza św. dla uczniów naszego Liceum na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. W imieniu szkolnych katechetów: księdza Tomasza Bieńka i księdza Roberta Szymochy serdecznie na nią zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców.

1 września br. na parkingu przy Szkole (w przypadku niepogody na sali gimnastycznej) odbędzie się uroczysta inauguracja roku szkolnego. Poszczególne klasy przychodzą najpierw na spotkanie ogólne wg harmonogramu a po nim rozchodzą się do sal, żeby spotkać się z wychowawcami.

Harmonogram uroczystej inauguracji roku szkolnego:

godz.9.00 –  klasy pierwsze: 1ab, 1c, 1e, 1f, 1h

godz.10.00 –  klasy drugie po szkole podstawowej: 2ap, 2bp, 2cp, 2ep, 2fp, 2hp

godz.11.00 –  klasy drugie po gimnazjum: 2a, 2b, 2c, 2e, 2f, 2h

godz.12.00 – klasy trzecie: 3a, 3b, 3d, 3e, 3f, 3h

Na placu rekreacyjnym staramy się zachować bezpieczną odległość. Przed wejściem na teren Szkoły zakładamy maseczkę lub przyłbicę. Przy wejściu dezynfekujemy ręce. Maseczki/ przyłbice można ściągnąć dopiero w sali lekcyjnej.

Do zobaczenia w Szkole!