Rok szkolny 2014/2015 za nami!

W piątek (26.06) Pan Dyrektor Paweł Mrzygłód i Pani Wicedyrektor Anna Lulek wraz z wychowawcami uroczyście wręczyli nagrody, listy pochwalne, dyplomy oraz podziękowania  najlepszym, wyróżniającym się w różnych dziedzinach uczniom.

a_IMG_20150626_091122Zgodnie z tradycją dyplomy uznania i puchary otrzymały w tym roku klasy: Ib za najwyższą średnią ocen w szkole (4,73) i If za najlepszą frekwencję (93%). Warto podkreślić, że klasa Ib została nagrodzona również pucharem dla najbardziej usportowionej klasy w naszym liceum. Gratulacje należą się także wychowawczyniom Ib i If – Paniom Annie Guzdek i Agnieszce Bieleckiej.

Na koniec uroczystości przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego podziękowały Dyrekcji i wszystkim nauczycielom za starania włożone w wychowanie i edukację młodzieży. Jeszcze raz gratulujemy naszym licealistom!

Życzymy Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły i uczniom wspaniałego wakacyjnego wypoczynku!

Lato, lato, lato czeka:-)

(IK)