Radosne Mikołajki

Czerwone mikołajkowe czapeczki i czerwone bluzeczki lub sweterki z motywami świątecznymi…, czerwone roześmiane usta…, czerwone bombki na świątecznej choince… i czerwone wstążki w samodzielnie wykonanych przez Szymona Kożucha (!!!) kilkudziesięciu stroikach…, rozgrzane do czerwoności młode serca obdarowujące się słodkościami, upominkami, uśmiechami –  właśnie czerwony kolor: miłości, radości, młodości dominował we czwartek w naszej Szkole. Samorząd Uczniowski znów wykazał się kreatywnością i zaprosił 6 grudnia br. licealistów oraz nauczycieli do wspólnej zabawy. Tę radosną, mikołajkową atmosferę udało się uchwycić Ali Grabowskiej, autorce fotoreportażu z Mikołajek 2018. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

zdj. Alicja Grabowska