Finał powiatowy nie dla naszych koszykarzy

Drużyna koszykarzy naszej szkoły,  pod opieką pana mgr.  Romana Rupika, w dniu 7.02.2019r wzięła udział w finale gminnym Małopolskiej Licealiady Młodzieży. Zawody odbyły się w sali gimnastycznej CKZiU im. T. Kotarbińskiego w Andrychowie. Do turnieju nie zgłosiły się drużyny pozostałych ponadgimnazjalnych szkół z naszego miasta.  W związku z tym mecz pomiędzy I LO Andrychów a CKZiU  był meczem o pierwsze miejsce dające awans do finału powiatowego. Po wyrównanej i zaciętej walce przeciwnik okazał się lepszy i zwyciężył w stosunku 45:37. Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:  Krzysztof Pyzio 2b- kapitan, Mateusz Sobala 3b, Jan Kołodziejczyk 3e, Aleksander Rupik 3f, Wiktor Sajdak 2d, Rafał Majer 1e, Patryk Zaremba 1a, Szymon Dudek 1a, Jakub Jończy 1a.

20190207_133014[1]