Pożegnanie

czarna_wstazkaUmarłych wieczność dotąd trwa,
dokąd pamięcią się im płaci. (W.Szymborska)

W piątek 14 października 2016r. dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci wieloletniej nauczycielki historii i wiedzy o społeczeństwie w naszym Liceum, Pani mgr Marii Hojny.

maria-hojny

W naszej pamięci pozostanie jako osoba niezwykle spokojna, cierpliwa i skrupulatna. Uczyła historii Polski i świata, ale sama swoją postawą, charakterem i podejmowanymi działaniami zapisywała się w historii naszej szkoły. Interesował ją los uczniów i wychowanków. Wierzymy, że zawsze zostanie w ich pamięci.

Szkoła była ważną częścią jej życia. Zakończyło się ono w Dzień Nauczyciela….

Tak trudno uwierzyć, że Ciebie już nie ma, Marysiu…

Pogrzeb Ś.P. MARII HOJNY odbędzie się w najbliższą środę 19 października o godz. 15.00 na Cmentarzu w Andrychowie.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia. Dyrekcja, Koleżanki,Koledzy i Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im.Marii Skłodowskiej -Curie w Andrychowie