Pożegnali maturzystów

We czwartek 25 kwietnia br. klasy drugie przygotowały w prezencie dla swoich rok starszych kolegów program artystyczny prezentujący codzienne życie w naszym LO „na wesoło”. W błyskotliwy i humorystyczny sposób przedstawiono niektóre lekcje, nauczycieli, którzy szczególnie zapisali się w pamięci uczniów oraz licealistów wyróżniających się spośród liczącego ponad 120 osób grona maturzystów. Salwy śmiechu i oklaski wypełniające raz po raz salę gimnastyczną naszego Liceum były najlepszym dowodem na to, że Samorząd Uczniowski w tym roku również stanął na wysokości zadania i godnie pożegnał starszych kolegów, podtrzymując tę sympatyczną tradycję naszej Szkoły. A na fotografiach tę imprezę utrwaliła Alicja Grabowska – zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

maturzysci_13