Potrójna

Mury szkoły opuszczamy – na Potrójną wyruszamy!

W piątek 30.10.2015 r. klasa  biologiczno – chemiczna 2C wraz z klasą  sportowo – turystyczną 1E udała się na szczyt Potrójnej w celu przeprowadzenia chrztu klasy pierwszej.

a_fof1

Zbiórka była na parkingu pod basenem, opiekunowie czyli Pan Marcin Musiał oraz Pani Wanda Tomiczek-Jamróz zarządzili wyjazd autokarem. Wyruszyliśmy z okolic ośrodka „Czarny Groń” by następnie spokojnym tempem udać się na wybrane miejsce, po drodze nie napotkaliśmy żadnych przeszkód więc na miejscu pojawiliśmy się zgodnie z planem. Na początek klasa pierwsza zaprezentowała nam przygotowaną wcześniej piosenkę która została nagrodzona brawami. Chrzest zaczęliśmy od wspólnego marszu i przegrupowania, kolejne konkurencje i wspólna zabawa nie obyły się bez śmiechu ze strony obu klas. Po całej ceremonii przyszedł czas na uroczyste złożenie przysięgi przez klasę pierwszą a także mianowanie ich na pełnoprawnych uczniów liceum przez starszych kolegów. Wycieczkę zakończyliśmy wspólnym grillem i integracją obu klas, po grillu klasa druga także postanowiła zaprezentować zeszłoroczną piosenkę co bezsprzecznie spodobało się klasie pierwszej. Wyruszyliśmy w umówiony punkt odbioru przez przewoźnika z lekkim opóźnieniem, toteż na miejscu „zbiórki” stawiliśmy się około godziny 14:20 a w samym Andrychowie byliśmy około godziny 15:00. Na koniec wszyscy rozeszliśmy się do domów, zmeczęni ale za to w świetnych nastrojach. (MP)