Naprawdę fajna impreza

Ponad setka licealistów bawiła się we wtorkowy wieczór (27 XI) na pierwszej w tym roku szkolnym dyskotece. Okazją do zorganizowania tej imprezy przez Samorząd Uczniowski stały się przypadające pod koniec listopada Andrzejki. Dzięki zróżnicowanej muzyce, świetnie miksowanej na profesjonalnym sprzęcie przez didżeja Kubę Andrejko (z kl.Ia), przy której nie sposób było podpierać ściany, bo nogi same rwały się do tańca, a także dzięki zaangażowaniu klasy II h w przygotowanie andrzejkowych wróżb (a w LO Cafe było i lanie wosku, i wróżenie z igieł oraz poznawanie imion przyszłych „partnerów życiowych”) zabawę można uznać za bardzo udaną. Na następna dyskotekę szkolną – tym razem walentynkową – SU zaprasza w lutym.

20181127_190231