Podzielili się swoimi talentami

W piątek 9 lutego br. życie kulturalne naszej szkoły tętniło w Piwnicy Art. Przed południem na projekcji zaliczanego do klasyki filmu  obrazu „Sprawa Kramerów” spotkali się tam humaniści ( w ramach projektu DYLEMATY TEMIDY). Po zajęciach lekcyjnych zaś w piwnicznych wnętrzach odbyło się spotkanie wolontariuszy, podczas którego swoje talenty zaprezentowało troje uczniów klas pierwszych (ocenianych przez jury: Konrada Rakoczego, Klaudię Safernę i Patrycję Rokowską). Tajemnicze, intrygujące, momentami mroczne prace plastyczne wystawiła Katarzyna Talaga,  pięknym i poruszającym wokalem ujęła zebranych Sara Bakalarska, natomiast Grzegorz Radwan zaprezentował publiczności niezwykle ekspresyjny monolog- ujawniając w nim swój niewątpliwy talent aktorski. Występy młodych utalentowanych uczniów naszego Liceum zakończył utworem muzycznym wykonanym na gitarze młody duchem inicjator całego przedsięwzięcia – pan pedagog mgr Władysław Klaja.

IMG_20180209_142114