PODZIĘKOWANIA

Są takie marzenia w naszym życiu, do realizacji których niezbędnych jest kilka rzeczy. Po pierwsze – odpowiedni moment.  Pomysły, zwłaszcza te, o których myśli się w kategoriach „niemożliwe, szalone…” muszą odczekać swoje, ustąpić  innym, całkiem realnym przedsięwzięciom i po prostu dojrzeć do realizacji najpierw w głowie i sercu  ich autora. Po drugie – ludzie. Zarówno Ci, którzy, zainspirowani pasją i entuzjazmem pomysłodawcy „pójdą za nim w ogień”, jak i Ci, którzy w realizacji marzenia pomogą, często stojąc z boku, ale bez ich wsparcia „idea pozostałaby tylko ideą”. I po trzecie- coś, co można nazwać sprzyjającymi okolicznościami. To wsparcie Niebios, łut szczęścia, przyjazny los- lub… jak kto woli.

W ubiegłym tygodniu udało się zrealizować niezwykłe marzenie- uczcić stulecie odzyskania niepodległości, przemierzając sto kilometrów bieszczadzkimi szlakami. W rozwinięciu tego artykułu pan mgr Paweł Kopaczewski pragnie podziękować wszystkim, którzy pomogli mu ten niezwykły projekt wcielić w życie.

100km 100 lat

W październiku wyruszyliśmy w Bieszczady, chcąc w niestandardowy sposób uczcić 100-lecie odzyskania niepodległości. Pokonaliśmy 100 km w pięć dni dla uczczenia tych, dzięki którym uzyskaliśmy wolność!
Ta wyprawa byłaby jednak niemożliwa, gdyby nie Nasi Sponsorzy, którym pragnę bardzo serdecznie podziękować za wszelkie wsparcie, nie tylko materialne, za słowa otuchy, zaangażowanie w nasz projekt oraz zapewnienie o swej gotowości przy kolejnych akcjach.
Pozwolę sobie wymienić Państwa w kolejności alfabetycznej, podkreślając w ten sposób, jak ważna dla nas była pomoc otrzymana od każdego z Państwa.

AN-KOM Józef Przystał
AUTO SERWIS Ireneusz i Zenon Hatala
BRYDEX Sp. z o.o. Firma Produkcyjno-Handlowa
FIRMA ALPIDA Alfred Gibas
FIRMA GASIDŁO Grzegorz i Barbara Gasidło
FIRMA LACHBUD Łukasz Lachendro
FIRMA MARFOR Marcelina i Sławomir Czywilis
FIRMA MEBLE BEN Łukasz Chrapkiewicz
MARKET GÓRAL
MIGMA Joanna i Janusz Misiek
MSH WIZAN Andrychów
PIEKARNIA MARCZYŃSKI
PRZEDSIĘBIORSTWO PSZCZELARSKIE Tomasz Łysoń Sp. z o.o. Sp. K
PSB SIKORA Skład Budowlany
SKLEP JUBILERSKI MON MAR Mariusz Klęczar
SKLEP KAMIL Tomasz i Agata Jarzyna
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY Mieczysław Rakowski
ZAKŁADY MIĘSNE Maciej Szlagor
WSZYSCY ANONIMOWI DARCZYŃCY
Bardzo serdecznie jeszcze raz dziękuję. Mam nadzieję, że dzięki relacjom na stronie internetowej naszego Liceum mogli Państwo być z nami – bo my, wędrując po Bieszczadach, mieliśmy Państwa w naszych sercach i pamięci.
Chciałbym jeszcze zwrócić się do WSZYSTKICH, którzy codziennie śledzili wpisy z naszej wyprawy na Facebooku oraz stronie Liceum i komentowali je. Bardzo dziękuję Wam za wsparcie, a Rodzicom licealistów za zaufanie i codzienne duchowe towarzyszenie nam w drodze.

Dziękuję również moim towarzyszom w wędrówce: Panu Dyrektorowi naszego Liceum mgr. Pawłowi Mrzygłodowi,  Panu mgr. Romanowi Rupikowi i w końcu Wam Drodzy Uczniowie, których młodość i entuzjazm a także dojrzałość i odpowiedzialność pozwoliły mi na realizację tego projektu. Dziękuję całej mojej klasie IIE !!!

A  na liczne pytania moich dawnych uczniów, wychowanków, absolwentów: …”dlaczego nie za naszych czasów ?” odpowiem  szczerze: Do pewnych rzeczy dopiero się dorasta:)
Mam nadzieję, że to nie ostatnia nasza wyprawa, przecież apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

”kierownik zamieszania” mgr Paweł Kopaczewski