O krok od zwycięstwa!

W dniu 25.10.2017r. w Wadowicach odbył się Turniej Siatkarski Trójek Dziewcząt o Puchar I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Wadowity, pod honorowym patronatem Starostwa Powiatowego w Wadowicach. Do zawodów zgłosiło się 8 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych z powiatu wadowickiego. Mecze rozegrano w dwóch grupach w systemie „każdy z każdym”. Nasze siatkarki w wylosowanej grupie zajęły I miejsce, pokonując wszystkie drużyny. W półfinale dziewczęta z andrychowskiego LO również wygrały spotkanie. Natomiast w finale rozegrały bardzo trudny mecz z I LO w Wadowicach. Po dwóch ciężkich setach remisowały z rywalkami 1:1. W trzecim decydującym secie nasze siatkarki dzielnie walczyły, idąc punkt za punktem z przeciwniczkami. Niestety, końcowy wynik był korzystniejszy dla rywalek (18:16). Ostatecznie w Turnieju Siatkarskim Trójek nasze uczennice zajęły II miejsce. Gratulujemy !!!

20171025_124927

Skład drużyny: Aleksandra Nowak (kapitan II b), Patrycja Bogacz (Ib ), Kinga Pilarczyk (IIe ), Klaudia Bodzek (Ib ), Magdalena Korczak (IIIe ). Opiekunem zespołu jest pani mgr Anna Guzdek.