Nie zawiedli!

Dnia 31.01.2018 r. w naszej szkole odbyła się trzecia w tym roku szkolnym Akcja Krwiodawstwa zorganizowana przez pana mgr. Pawła Kopaczewskiego w ramach współpracy naszego Liceum z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie. Obawy, że panująca grypa wpłynie na frekwencję, okazały się bezzasadne. Prawie 50 młodych dawców krwi, cieszących się dobrym zdrowiem, zjawiło się we środę na sali gimnastycznej naszego Liceum i oddało w sumie ok.18 litrów krwi.  W tej akcji, oprócz licealistów, wzięła udział zaprzyjaźniona grupa uczniów ZDZ wraz z opiekunem mgr. Jarosławem Andrejko. Miło było nam również gościć naszych absolwentów, którzy zawsze, jeśli im tylko czas na to pozwala, wspierają nasze akcje. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom i zapraszamy 5 kwietnia.

IMAG0949