Rok szkolny 2019/2020.

Nazwisko i imię Przedmiot Klasa
dr Przebinda-Niemczyk Katarzyna Dyrektor, j. polski
mgr Toka Monika Wicedyrektor, historia, wos
mgr Bakalarski Marek muzyka
mgr Bałys Urszula j. angielski 1cp
mgr Białow Grzegorz informatyka
mgr Biel Magdalena j. polski 3a
mgr Bielecka Agnieszka j. rosyjski 2f
ks. mgr Bieniek Tomasz religia
mgr Boba Iwona j. polski 3h
mgr Bok Agnieszka j. polski 2b
mgr Bryndza Monika biologia
mgr Czarnecka Joanna j. polski 1bp
mgr inż. Dubel Dariusz informatyka
mgr Gordon-Rupik Anna j. angielski 1hp
mgr Gryt Barbara wychowanie fizyczne
mgr Guzdek Anna wychowanie fizyczne
mgr Kaczmarek Iwona j. polski 1a
mgr Kapela Elżbieta pedagog szkolny
mgr Karcz Marta geografia, przyroda
mgr Kasperek Katarzyna j. angielski 1ep
mgr Kawczak Joanna j. niemiecki 1fp
mgr Kłapyta Tomasz historia, wos
mgr Kocemba Joanna j. rosyjski
mgr Kolber Paweł j. angielski 1f
mgr Kopaczewski Paweł wychowanie fizyczne, edb 3e
mgr Kudłacik Anetta chemia 3b
mgr Lechowicz-Klaczak Małgorzata matematyka 2h
mgr Lulek Anna matematyka 1b
mgr Manda Anna j. łaciński
mgr Martyniak Renata historia
mgr Mrzygłód Paweł matematyka 1 ap
mgr Nowak Paweł religia
mgr Ochman Sylwia j. niemiecki 3f
mgr Pasternak Małgorzata matematyka 2a
mgr Pawlikowska Katarzyna wychowanie rodzinne
mgr Porębska-Wawro Izabella j. francuski
mgr Prus-Bizoń Ewelina wiedza o kulturze
mgr Rokowska-Ramęda Lucyna bibliotekarz
mgr Rokowski Bartosz informatyka
mgr Rupik Katarzyna psycholog
mgr Rupik Roman wychowanie fizyczne
dr Rzycka Dorota j. angielski, j. francuski 2d
mgr Semik Anna historia 1h
mgr Skowron Andrzej j. angielski 1c
mgr Słonowski Marek j. angielski
ks. dr hab Sordyl Krzysztof religia
mgr Stachera-Krupka Danuta j. francuski, j. rosyjski
mgr Stupka Magdalena j. angielski, urlop
mgr Toma Magdalena biologia
mgr Toma Piotr fizyka
mgr Tomiczek-Jamróz Wanda wychowanie fizyczne 3cd
mgr Wesołowska Krystyna geografia, przedsiębiorczość 2e
mgr Wiśniewska Joanna wychowanie fizyczne
mgr Zając Mateusz wychowanie fizyczne 1e