Najlepsi w Małopolsce!!!

Niezwykle utalentowani: wokaliści, tancerze, literaci, plastycy i graficy, filmowcy i aktorzy uczęszczają do Naszego Liceum. Jubileuszowy 40. Małopolski Festiwal Artystyczny Młodzieży po raz kolejny pokazał, że Nasza Szkoła wyróżnia się w Małopolsce aktywnością artystyczną. W tym roku Festiwal z powodu pandemii odbywał się w sieci. Uczestnicy przesyłali nagrania swoich występów lub zdjęcia prac, które oceniało nie tylko profesjonalne jury (inne w każdej kategorii), ale również internauci. Uczniowie Naszego Liceum wzięli udział w większości kategorii konkursowych i zgarnęli imponującą liczbę nagród. Nagrodzeni  zostali: Julia Płaszczyca, Nikola Miodońska, Wiktoria Urbańska, Zuzanna Szostok, Donata Prażuch i Daria Białek, Katarzyna Błachut i Anna Błachut, Filip Kocemba, Natalia Zdrada, Dawid Czubała (Szkolne Koło Filmowe), Dominika Balonek, Kinga Suchanek, Szkolna Grupa Teatralna  „C’est la vie”,Dominik Saferna i Philip Madeja. W rozwinięciu informacje o wszystkich nagrodach….

Gratulujemy uzdolnionym licealistom i ich opiekunkom!!!

fam 5

FAM 1

W kategorii plastyka:

Malarstwo Graficzne: nagroda dla Julii Płaszczycy z kl.1f; Rysunek Ilustracyjny: I nagroda: Julia Płaszczyca z kl.1f ;wyróżnienie: Nikola Miodońska z kl.2fp

W kategorii taniec:

I nagroda: Zuzanna Szostok z kl.3f;

nagroda internautów: Donata Prażuch z kl. 2fp i Daria Białek z kl. 2bp

W kategorii film:

I nagroda: „Ziemski Anioł” reż. Katarzyna Błachut (2hp) i Anna Błachut (2f) ;  wyróżnienie: „Pomarańcza” reż. Filip Kocemba (2c), Dawid Czubała (2f), Natalia Zdrada (2a);

nagroda internautów: „Ziemski Anioł”

W kategorii muzyka:

III nagroda – Wiktoria Urbańska z kl.3h

W kategorii literatura :

(poezja): I nagroda: Dominika Balonek z kl.2h ;wyróżnienie: Kinga Suchanek z kl.2h

W kategorii teatr:

II nagroda Szkolna Grupa Teatralna „C’est la vie” za spektakl „Orfeusz” ; indywidualna nagroda aktorska: Dominik Saferna i Philip Madeja (tegoroczni absolwenci Liceum)

Talenty naszych uczniów odkryły  Panie Profesorki: Iwona Kaczmarek, Agnieszka Bok, Iwona Boba, Magdalena Biel i Joanna Czarnecka. To one co roku zachęcają licealistów do przystąpienia do konkursu oraz pomagają w przygotowaniach zwłaszcza w kategoriach literatura, teatr i film.

Jesteśmy dumni z wszystkich uzdolnionych artystycznie licealistów. Gratulujemy Każdemu z Was Talentu!!!