Śmiesznie, serdecznie, świątecznie, czyli MIKOŁAJKI 2017

Jak nakazuje tradycja, 6 grudnia przypada dzień, w którym św. Mikołaj obdarowuje prezentami grzeczne przez cały rok dzieciaki. Do naszej szkoły również zawitał „święty dobrodziej” wraz ze swoim „gangiem” (czyt. Samorządem Uczniowskim) i mnóóóóstwem upominków!

3

Podczas przerw spędzanych w obecności świątecznych hitów Shakin’ Stevensa czy zespołu Wham!, uczniowie brali udział w różnorodnych konkurencjach, w których mogli sprawdzić swoją skoczność, szybkość, równowagę czy zaufanie. Mowa tutaj o biegu w workach św. Mikołaja oraz ślepym torze przeszkód. Oczywiście warto zaznaczyć, że żadna z zaangażowanych osób nie wychodziła jako przegrana, ale za swój udział dostawała słodki upominek. W tym roku „święty” nie zapomniał także i o trochę większych dzieciach, czyli naszym gronie pedagogicznym! Na przygotowane zadania i zagadki każdy z nauczycieli starał się udzielić poprawnej odpowiedzi, czy też podołać wyzwaniu postawionemu przez sympatyczny „gang”. I oczywiście….udało się! A skoro mówimy już o sukcesach i powodzeniach, to bardzo miło nam poinformować, że konkurs na najkreatywniejszy list do św. Mikołaja wygrali: Paweł Gibas (2E) oraz Katarzyna Talaga (1E). Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i radość, której nie da opisać się słowami, dlatego zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które wykonał Jakub Pietras.

 Wiktoria Fujawa