Kolejny puchar dla naszych siatkarzy

W dniu 14 listopada 2018 r. w CKZiU nr 1  Andrychowie odbył się Powiatowy Turniej „Trójek Siatkarskich Chłopców” o puchar Dyrektora tej Szkoły. Nasze Liceum reprezentowała drużyna w składzie: Dawid Sokołowski, Tymoteusz Ściga (kl. IIIA),  Szymon Kożuch, Kacper Komendera, Patryk Pasternak, Wojciech Wnęczak (kl. IIE). Turniej stał na wysokim poziomie, o czym świadczą wyniki poszczególnych spotkań, w większości kończące się stosunkiem punktów 15:13 lub setów 1:1. Nasza drużyna, po zremisowaniu pierwszego meczu, na szczęście „obudziła się” i do końca zawodów jako jedyna wygrała wszystkie swoje turniejowe spotkania po 2:0, zdobywając główną nagrodę, czyli puchar Dyrektora CKZiU nr 1. Opiekunem siatkarzy jest pan mgr Paweł Kopaczewski.

Gratulujemy !!!

IMAG1646