Już we wtorek WIELKIE CZYTANIE!

  W dniu 29 maja (wtorek) 2018 r. Samorząd Uczniowski i Biblioteka Szkolna zapraszają wszystkich uczniów i nauczycieli  do udziału w  III edycji ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Akcja ma na celu promocję czytelnictwa w środowisku lokalnym. W tym roku odbędzie się o godz. 10.00 w Parku Miejskim (duża przystań).  Przedsięwzięcie będzie dokumentowane w postaci zdjęć i filmu. Uczniowie przychodzą w tym dniu ubrani w białe koszulki! Prosimy o zabranie z domu swojej ulubionej książki!

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!

IMG_2481

Harmonogram :         

9.30 – wyjście ze szkoły  i przejście do Parku Miejskiego przy dźwiękach muzyki,

9.45– ustawienie się uczniów (dokumentacja fotograficzna), powitanie gości i wszystkich uczestników akcji,

10.00 – czytanie na głos wybranych fragmentów utworów literackich (zaproszeni goście)

10.35 – Taniec Belgijka w wykonaniu uczniów I LO

10.50 – powrót do szkoły