Już jutro wielkie czytanie!!!

Już po raz czwarty nasza Szkoła we współpracy z Miejską Biblioteką  Publiczną oraz z Uniwersytetem Trzeciego Wieku przyłącza się do Ogólnopolskiej Akcji „Jak nie czytam, jak czytam”, której celem  jest popularyzowanie czytelnictwa. W tym roku we wtorek 28 maja od godz. 10.45 na Placu Mickiewicza będziemy czytać wspólnie fragmenty kryminałów i powieści fantasy.

Prosimy wszystkich o zabranie swojej ulubionej książki oraz kolorowego koca, na którym będzie można usiąść i poczytać w gronie znajomych. Zachęcamy również do ubrania kolorowych skarpetek i kolorowych koszulek. Na zakończenie akcji tradycyjnie wszyscy uczestnicy akcji razem odtańczą ”Taniec Belgijkę”.

We wtorek 28 maja br. zbieramy się przed wejściem do Szkoły o godz. 10.35.

Zapraszamy do wspólnego czytania !!!

3