Drudzy w rejonie!

Dnia 22.03.2018r. w Kętach odbył się finał rejonowy Małopolskiej Licealiady Młodzieży w Piłce Siatkowej Chłopców. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Filip Kopaczewski, Adrian Miarka, Dawid Sokołowski, Tymoteusz Ściga, Patryk Pasternak, Aleksander Rupik, Dawid Wykręt, Maciej Kułaga, Wojciech Wnęczak, Szymon Kożuch, Kacper Komendera oraz trener pan mgr Paweł Kopaczewski. Zawody stały na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie. W pierwszym meczu drużyna z Kęt pokonała licealistów z Olkusza 2:0. Następnie nasi siatkarze również wygrali z olkuszanami 2:0. W meczu finałowym spotkały się więc dwie niepokonane drużyny. Po zaciętym spotkaniu nasi licealiści musieli tym razem uznać wyższość siatkarzy z Kęt. Warto zauważyć, że, pomimo przegranej, drugie miejsce w rejonie jest wielkim sukcesem naszych uczniów, którego im serdecznie gratulujemy!!!

cid__external_images_media_18172$IMAG1124