Deszcz nominacji na Festiwalu Artystycznym Młodzieży!

W dniach 13-18.04.2015r. w MDK im. Andrzeja Bursy w Krakowie młodzież z małopolskich szkół ponadgimnazjalnych i ośrodków kultury rywalizowała o nagrody na Festiwalu Artystycznym Młodzieży. Nasi licealiści wypadli znakomicie uzyskując nominacje w wielu kategoriach.

Fotografia – Julia Mazgaj i Wiktoria Mydlarz

Taniec – Stefania Mrawczyńska

Muzyka – Karolina Korpacka

Poezja – Dagmara Dudzik, Jan Gołba i Jakub Zawada

Proza – Kinga Paterak, Aleksandra Kocemba, Olimpia Paździora

Gatunki publicystyczne – Zuzanna Rauk, Elżbieta Stuglik, Karolina Stuglik i Karol Nowak

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie http://www.mdk.krakow.pl/Nominacje2015.html

Ogłoszenie werdyktów jurorów oraz wręczenie nagród będzie miało miejsce na Gali Festiwalowej w Teatrze GROTESKA w Krakowie 29 kwietnia o godz. 18:00.

Wielkie gratulacje dla wszystkich nominowanych!

Serdeczne podziękowania dla opiekunów – Pań Agnieszki Bok, Katarzyny Przebindy-Niemczyk, Iwony Kaczmarek i Eweliny Prus-Bizoń.

Dziękujemy również pozostałym uczniom, którzy reprezentowali na FAM naszą szkołę i już trzymamy kciuki za ich sukces w przyszłym roku!

(IK)