Dawid i Tymek najlepsi!!!

We wtorek 5.06.2018r. w Chrzanowie odbył się półfinałowy turniej Małpolskiej Licealiady Młodzieży w Siatkówce Plażowej Chłopców, w którym wzięło udział 6 drużyn: ZSO Myślenice, ZS nr 1 Olkusz, ZSO i Z Limanowa, 1 LO Sucha Beskidzka,  2 LO Chrzanów i 1 LO Andrychów. Pomimo trudnych warunków pogodowych (przerywającego kilkukrotnie zawody rzęsistego deszczu) oraz niezwykle wyczerpujących aż pięciu rozegranych meczów reprezentanci  naszej Szkoły – ubiegłotygodniowi Mistrzowie Powiatu- Dawid Sokołowski (kl.2a) i Tymoteusz Ściga (kl.2a) spisali się znakomicie, zajmując I miejsce w turnieju i uzyskując kwalifikację do finału wojewódzkiego. Opiekunem drużyny był pan mgr Roman Rupik.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za występ w finale wojewódzkim!!!

20180605-0009

A jak przebiegały zawody?

W pierwszym meczu pokonaliśmy Olkusz 2:0, następnie przegraliśmy 0:2 z Chrzanowem, ale po wygranej 2:0 z Suchą Beskidzką awansowaliśmy do półfinału zawodów. W półfinale po bardzo zaciętej i wyrównanej grze pokonaliśmy Limanową 2:1. W finale też nie było łatwo, ale udało się zwyciężyć  Myślenice 2:0. !!!