Dar serca

Miarą Twojego człowieczeństwa jest wielkość Twojej troski o drugiego człowieka. W dniu 28 listopada 2018 r. w naszym Liceum po raz drugi w tym roku szkolnym odbyła się akcja krwiodawstwa. Tym razem dzięki współpracy z DKMS była ona połączona z możliwością zarejestrowania się w bazie potencjalnych dawców  szpiku kostnego. Jak zwykle wielu naszych uczniów, którzy już niejednokrotnie udowodnili, że niesienie pomocy innym jest dla nich czymś naturalnym, bardzo chętnie i licznie stawiło się na sali gimnastycznej naszej Szkoły, by podzielić się tym bezcennym darem, jakim jest krew (lub kiedyś w przyszłości szpik kostny). Dziękujemy również uczniom ZDZ i ich opiekunom, na których uczestnictwo także zawsze możemy liczyć. Szczególne podziękowania chcemy skierować do wszystkich tych, którzy wspierali nas podczas tego dnia. W akcji wzięło udział ponad 70 osób. Dziękujemy !!!

20181128_104720