Czy to w lesie…czy to w „budzie”…

Za tydzień matura…Nauka w liceum dla kolejnego rocznika staje się powoli przeszłością… Zanim wspomnienia o trzech latach spędzonych w murach szkoły wyblakną a stres egzaminacyjny zdominuje myśli i rozmowy tegorocznych absolwentów, dostali oni w prezencie od swoich młodszych kolegów dwie godziny wypełnione żartami, skeczami, anegdotami, filmikami i parodiami lekcji ulubionych nauczycieli. Zgodnie bowiem z wieloletnią tradycją naszego Liceum dzień przed oficjalnym zakończeniem szkoły przez uczniów klas III – w tym roku był to czwartek 26 kwietnia- drugoklasiści godnie, ale z humorem starali się pożegnać starszych kolegów. Scenki przygotowane przez wszystkie klasy drugie pokazały, jak wielkie drzemią w naszych licealistach talenty aktorskie, wokalne i taneczne, jak bardzo są kreatywni i w jak krótkim czasie, z dosyć chaotycznie rzucanych pomysłów, potrafią  zorganizować imprezę, podczas której świetnie bawią się wszyscy- zarówno parodiujący, jak i parodiowani. I pomimo dosyć ironicznego wydźwięku hasła kończącego scenkę IIa, nie można się nie zgodzić, że: czy to w lesie, czy to w „budzie” – szkołę zawsze tworzą ludzie!!! Chapeau bas dla wszystkich występujących dziś uczniów klas drugich!